+38 (044) 229 90 20

Подпишитесь на новостную рассылку

Наталья

42 лет

Спасибо коллективу Intellect Guide за помощь в организации подбора учебного заведения, оформления документов и переезда в Польшу моего сына! Весь процесс прошёл в кратчайшие сроки, без каких-либо задержек. Все сотрудники являются профессионалами своего дела, тщательно рассматривают каждую ситуацию. Я очень довольна, что выбрала именно Intellect Guide и в дальнейшем буду рекомендовать эту компанию своим друзьям и знакомым.

Геннадій

42 лет

Завдяки відповідальним працівникам у компанії Інтелект Гід, наша донька у цьому році зарахована до ліцею у Кракові. Дуже велика робота була проведена для вступу до ліцею. Зараз у доньки все добре і вона задоволена навчальним закладом, який обрала. Дякуємо за співпрацю компанії, а також менеджерам Ані та Вікторії.

Алла

22 лет

Надзвичайно щирі, відкриті люди, які мобільно та професійно вирішують будь-які проблеми. Можу з легкістю сказати, що мій куратор вступу, Віка, провела мене через весь шлях подачі документів, очікування результатів та в кінці склала мені геніальний план подорожі у мій університет, деталізувавши найскурпульозніші дрібниці. 01.10 вилітаю) Проаналізувавши в січні місяці близько 8 різних компаній, саме Intellect Guide заполонила мою увагу своїм професійним підходом до вирішення питання, в особі Віки, безперечно) бажаю Вам успіху!

Еще... Оставить отзыв